Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Üsküdar/İSTANBUL
trende

Asansör Kiralama Fiyatları

Anasayfa » Asansör Kiralama Fiyatları

İstanbul asansör kiralama fiyatları, Türkiye’de mega şehir olarak bilinen İstanbul büyük şehirlerimizden birisidir. Yoğun trafiği, ulaşımı oldukça zorlaştırmaktadır. Firmamız bunu düşünmüş ve sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adına 2 bölgede halihazırda mevcut asansörler bulundurma kararı almıştır.

asansör kiralama fiyatları

asansör kiralama fiyatları

 

Asansör kiralama fiyatları neye göre belirlenir ?

asansör kiralama fiyatları

Nakliyat asansörleri mesafe, kat ve iş durumuna göre fiyatlarda değişim göstermektedir. Mesafe bulunduğumuz yerden uzak ise normal standart ücretlerden ekstra olarak mazot ücreti alınmaktadır. Mesafe yakın ama söylenen katın üstü ise fiyatlara ekstra ücret tabi olabilir. Mesafe yakın, kat doğru belirtmiş ise eşyalarınız çok fazla ise buna göre de fiyatlarda cuzi miktarlarda artış olabilir. Firmamız sizlere daha kaliteli biz hizmet verme peşindedir. Ucuz asansör kiralama yapabilmeniz için kar kısmını kısmıştır.

Asansör Kiralama Fiyatları

 

Asansör Kiralama Fiyatları neye göre belirlenir ? Neden bu kadar Pahalı ? Kat yükseldikçe fiyatlar neden değişiyor? Gibi sorularınıza kısa açıklamalarımızı okuduktan sonra firmamızın belirlediği fiyat tablomuza bir göz atın.

Asansör Kiralama günümüzde yaygınlaşan ve git gide büyüyen mobil nakliyat asansörleridir. Kimine göre Dış Cephe nakliyat asansörü, bazılarına göre Eşya taşıma asansörleri olarak ta bilinmektedir. Firmamız Sarıoglu Asansör Kiralama Acentesi, İstanbul da vermiş olduğu kaliteli hizmeti kurumsallaştırarak her sektöre kiralama yapmaktadır. Kurumsal Olan Sarıoglu ile her kata asansör kiralamak mümkündür. 28m den başlayarak 70m kadar uzanan mobil asansörler ile en yüksek 23 ve 24. kata kadar kurulması mümkündür. Asansör kiralama fiyatları Şehirler arası çok fark etmektedir. Türkiye geneli kiralık asansörler platformunda bunları detaylı görebilirsiniz.

Asansör Kiralamak Neden Bu Kadar Pahalı ?

Asansör kiralamak günümüzde büyüyen bir sektör olduğundan hemen hemen her sektöre kiralama yapılmaktadır. Özellikle nakliyat ve inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Kat ne kadar düşük olursa fiyatlarda o kadar uygun olur. Asansör Kiralama Fiyatları, katların yüksek olması durumunda fiyatlarıda arttırmaktadır. Çünkü; Katınızın yüksek olması mobil asansörün devrilme, taşıma ve kurulması durumlarında tehlike risk oluşturmaktadır. Buda fiyatların artmasına sebep olmaktadır.

Asansör Kiralama Fiyatları Tablosu

2+1 Evler İçin Kiralama = 350TL
(Yerine Göre Fiyat Değişebilir)

3+1 Evler İçin Kiralama = 400TL
(Yerine Göre Fiyat Değişebilir)

İnşaatlarda 9. Kata Kadar Tam Gün = 1200 TL
(Yerine Göre Fiyat Değişebilir)

İnşaatlarda 9. Kata Kadar Saatlik = İlk Saat 250 Diğer Saatler 200 200 Artmaktadır.
(Yerine Göre Fiyat Değişebilir)

İnşaatlarda 10. Kat ve Üstü Tam Gün = 1500 TL
(Yerine Göre Fiyat Değişebilir)

İnşaatlarda 10. Kat ve Üstü Saatlik = İlk Saat 300 Sonraki Saatler 200 200 Armaktadır.
(Yerine Göre Fiyat Değişebilir)

Asansör Kiralama Fiyatları

 

 

 

 

İstanbulda her semtte kiralama yapabilirsiniz Bizi Arayabilirsiniz:
TELEFON NUMARAMIZ