Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Üsküdar/İSTANBUL
trende

Ümraniye Kiralık Asansör

09.01.2020
3.330
Ümraniye Kiralık Asansör

Ümraniye kiralık asansör, merhabalar hepiniz hoş geldiniz. İstanbulun gözde semti olan Ümraniye de yapmış olduğumuz işi sizlere burada anlatarak detaylandırmak isteriz. Ümraniye de asansör kiralama hizmeti veriyoruz. Genel olarak evden eve nakliyat firmaları vermiş olduğumuz bu hizmetin kalitesini görmenizdir.

Ümraniye kiralık asansör

Ümraniye kiralık asansör

Ümraniye de kiralık asansör, 25. kata kadar kurulumu mümkündür. İstanbul da ilk ve  tek olan 70 metreyi alarak ilkleri başarmış bulunmaktayız. Yüksek katlara çıkarılması zor olan mobilya, inşaat malzemelerini sizler için bırakın biz çıkaralım. Her kata uygun olan asansörlerimiz sizlere daha iyi hizmet vermektedir. Ümraniye asansör kiralama ile nakliyat, inşaat, mobilyacılar ve benzeri bir çok sektörde kullanabilirsiniz. İstanbul’un her semtine kiralama yapılmaktadır. Kiralama yapmadan önce telefon ile iletişim kurmanız gerekir. Kiralama yapılacak bölgenin ayarlanması ve bu yerin güvenliğinin sağlanması gerekmektedir.

Ümraniye Kiralık Nakliyat asansörü, sizlere sunmuş olduğumuz hizmetleri baz alarak elit ve çalışkan personel ile mobilyaların taşınmasında yardımcı olacaklardır. Kiralık asansörler, ikinci kat’dan yirmi beşinci kata kadar kurulabilir. Güncellenen fiyat listemizi görmek için tıklayınız.

İstanbulda her semtte kiralama yapabilirsiniz Bizi Arayabilirsiniz:
TELEFON NUMARAMIZ