Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Üsküdar/İSTANBUL
trende

İstanbul Asansör Kiralama

İstanbul Asansör Kiralama

İstanbul asansör kiralama, firması olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul’un ilk en yüksek 70 metre asansörünü alarak ilk olmayı başardık.  İstanbul da hizmet verdiğimiz ilçeler ; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu ve Merkez ilçelere asansör kiralama hizmetimiz mevcuttur.

İstanbul Ucuz Asansör Kiralama

İstanbul ucuz asansör kiralama, fiyatlarımız kesinlikle eşya duruma ve katına göre değişim göstermektedir. Eşyanın çokluğu ve katın yüksek olması arasında fiyat çok fazla farketmemektedir. Örneğin : Eşyanız standart 3+1 ve katınız 10. kat ise fiyatlarımız standarttır. Eşyanız normal katınız yüksek ise fiyatlarımız değişim gösterir. Uygun fiyatlarda asansör kiralama yapabilirsiniz.

İstanbul Mobil Asansör Kiralama

İstanbul mobil asansör kiralama, dış cephe nakliyat asansörü olarakda bilinen nakliyat asansörlerimiz ile eşyalarınız güvenle taşınmaktadır. 25. kata kadar kurulum imkanı olan asansörümüz ile mobilyalarınız çok rahat taşınmaktadır. İstanbul’un her semtine hizmet veren Sarıoglu Asansör kiralama firması 2. kat ile 25. kata kadar mevcut olan asansörlerini kiralama yapmaktadır. Mobil asansör ile 25. kata kadar güvenli taşınma hizmeti.

İstanbul Taşınma asansörü kiralama fiyatları

Taşınma asansörü kiralama fiyatları İstanbul’da değişim göstermektedir. Sizlere tam fiyat yazamamızın sebebi fiyatların belirsiz olmasıdır.

 

İstanbulda her semtte kiralama yapabilirsiniz Bizi Arayabilirsiniz:
TELEFON NUMARAMIZ