Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 Üsküdar/İSTANBUL
trende

İstanbul Mobil Asansör

07.08.2019
4.965
Mobil Asansör
İstanbul Mobil Asansör

İstanbul Mobil Asansör – Kiralık Mobil Asansör

İstanbul Mobil asansör, nakliyat hizmeti sunan firmalarımız için özel olarak yurt dışından getirerek, kiralama hizmeti sunuyoruz. İstanbul Mobil asansör, yüksek katlara mobilya, ev eşyası, inşaat malzemesi çıkarılmada kullanılmaktadır. İstanbul Mobil asansör, evden eve nakliyat firmalarına uygun fiyatlarla kiralama yapılır.

İstanbul Kiralık mobil asansörler ile eşalarınız güvenli olarak yüksek katlara çıkarabilirsiniz. 20’kata kadar kurulabilen mobil asansörler kurulumu hızlıdır, 300 kg kadar taşıma kapasitesi vardır. İstanbul Mobil asansör, yeni teknolojidir ve uzakdan kumanda ile çalışmaktadırlar. İstanbul Kiralık mobil asansörleri sizde kiralama yapabilirsiniz. Operatörümüz bu işi 10 yıldan fazla süredir yapmaktadır. Kurulması mümkün olmayan yerlere kurulum yaparak kendini kanıtlamıştır.

SARIOGLU – KİRALAMA

Mobil asansörlerimiz yurt dışından getirilmiş olup yeni modeldir. İstanbulda bu sektörde asansör kiralama yapan bir çok firma bulunmaktadır. İş gücünü en aza indermektedir. Evden eve nakliyat firmalarının bu mobil asansörler ile taşıma yapması müşteriler içinde oldukça olumlu karşılanmıştır.

Sarıoglu Eşya taşıma asansörü, google’de arama yaparak bizlere ulaşmanız veya hızlı iletişimden faydalanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Operatörümüzle görüşmeniz ve asansörünü kurulup kurulamayacağını belirtmeniz daha detaylı bilgi için resim göndermeniz daha iyi olur.İstanbul Kiralık Mobil Asansör, firmamız 20 yıldır bu hizmetleri müşterilere sunarak kendini geliştirmiş, elit kadrosuyla İstanbul Eşya taşıma asansörü kiralama hizmeti vermektedir.

İstanbul Eşya taşıma asansörü kiralama, firması anadolu ve avrupa yakası farketmeksizin bir telefon uzağınızdadır. İstanbul Kiralık Nakliye Asansörü, yaşam tarzı olmaya başlamıştır, hemen hemen her İl ve ilçelerde hızla yaygınlaşmıştır. İstanbul Kiralık nakliye asansörü, inşaatlarda da kullanılmaktadır. 

Kiralama Nasıl Yapılır

  • İletişim kurarak öperatörümüz ile detaylı bilgiler edinilmeli.
  • Asansörün kurulacağı bölgenin önceden ayarlaması gerekmektedir.
  • Güvenlik için çevresinde Araç olmamalıdır ve kurulmaya müsait olmalıdır.
  • Öperatöre kaçıncı kata kurulacağı ve kurulmadan önce Eşya taşıma asansörünün kurulabilir olduğunu gözle belirtilmelidir.
  • Asansör kuruldukdan sonra çevresine kesinle yaklaşılmamalıdır.

Eşya Taşıma asansörlerimiz son teknoleji olan modeli yüksek mobil asansörlerdir. İstanbulda 24 kata kadar kurulması mümkün olan ve güvenli taşınma sağlayan bir nakliyat asansörüdür. Bu kiralama ile sizde kaliteli kolay ve güvenli taşının.

Merak Edilenler

İstanbulda aradığım zaman hemen gelebilirmisiniz ?
Kesinlikle geliriz, bu iş bir kişi yapmıyoruz iş ortaklarımız ve makinalarımız hizmetinizdedir.

İnşaatlarada kiralama yapıyormusunuz ?
Kesinlikle inşaatlarada kiralama yapılmaktadır. Asansörümüzün 400 Kg kaldırma gücü vardır.

Kiralama fiyatları nelerdir ?
Bu fiyatları katlardan katlara fark etmektedir. Telefondan detaylı görüşebiliriz.

İstanbulda kiralık asansörlerimiz ile sizde güvenli taşının. Evden eve nakliyat firmalarına , inşaatlara kiralama yapabilirsiniz. Mobilya , Çatı Aktarım onarım gibi çalışmalarada kiralama yapılır.

SARIOĞLU ASANSÖR KİRALAMA

Asansör kiralama yapabilmeniz için aramanız yeterlidir..
Sarıoglu Kiralık Asansör 0535 295 15 32 Aramanız yeterli

İstanbulda her semtte kiralama yapabilirsiniz Bizi Arayabilirsiniz:
TELEFON NUMARAMIZ